2 axis hnyav payload servo positioner
Qhov Loj ntawm Positioner

Kev piav qhia
- Lub 2 axis L positioner no txav mus li cas?
1 axis tuaj yeem tig 360 ° kab rov tav, lwm 1 axis tuaj yeem tig 360 ° sab laug thiab sab xis
Lub tshuab vuam feem ntau yog tsim los ntawm lub rooj ua haujlwm slewing mechanism thiab turnover mechanism, uas cia cov khoom ua haujlwm uas kho rau ntawm lub rooj ua haujlwm hauv lub kaum sab xis xav tau los ntawm kev nqa, tig thiab slewing ntawm lub rooj ua haujlwm.
- Lub positioner ua haujlwm li cas?
Cov koob vuam positioner yog hom sab tipping, hom tig taub hau thiab tus Tsov tus tw, hom tig taub hau thiab tus Tsov tus tw nqa, hom tig taub hau thiab tus Tsov tus tw inclined thiab hom tig ob npaug, thiab lwm yam.
Nws tuaj yeem phim nrog lub tshuab vuam kom ua rau lub tshuab vuam tshwj xeeb tsis siv neeg, thiab nws kuj tuaj yeem phim nrog cov khoom siv peripheral neeg hlau thiab neeg hlau kom paub txog kev vuam automation. Thiab peb kuj tuaj yeem ua lub tshuab vuam raws li cov neeg siv khoom sib txawv ua haujlwm thiab cov kev xav tau thev naus laus zis.
Txoj kab uas hla ntawm qhov chaw
| Qauv | JHY4030L-080 |
| Qhov Voltage Input | Ib theem xwb 220V, 50/60HZ |
| Chav Kawm Rwb Thaiv Lub Cev Muaj Zog | F |
| Lub tshuab raj tig | Txoj kab uas hla 800 hli (tuaj yeem hloov kho) |
| Qhov hnyav | Kwv yees li 400kg |
| Qhov Siab Tshaj Plaws | Axial Payload ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg tuaj yeem hloov kho) |
| Rov ua dua tau | ±0.1 hli |
| Nres Txoj Haujlwm | Txhua Txoj Haujlwm |
Daim Ntawv Thov
Cov khoom siv tsheb, cov khoom siv tsheb kauj vab, cov khoom siv tsheb, cov rooj tog hlau, lub zog tshiab, cov qauv hlau, cov tshuab siv hauv kev tsim kho, cov khoom siv qoj ib ce, thiab lwm yam.
Cov khoom tseem ceeb ntawm peb lub vuam positioner
1 axis taub hau-tig tig hom vuam positioner
1 axis taub hau-stock ntsug tig vuam positioner
1 axis kab rov tav tig vuam positioner
2 axis P hom vuam positioner
2 axis U hom vuam positioner
2 axis L hom vuam positioner
3 axis kab rov tav vuam positioner
3 axis up-down flip vuam positioner
Pob: Cov rooj ntoo
Lub sij hawm xa khoom: 40 hnub tom qab tau txais kev them ua ntej
Cov Lus Nug Feem Ntau
1.Q: koj tus neeg ua haujlwm puas ua haujlwm nrog kuv tus neeg hlau Fanuc?
A: Yog
2. Koj tus positioner puas txav tau sib xws nrog kuv tus neeg hlau ABB?
A: Yog, tsuas yog nruab tib lub cav hom li koj tus neeg hlau ntawm lub positoner.
3.Q: Tus positioner tswj tau li cas?
A: Thaum koj siv JHY neeg hlau, ces nws tuaj yeem tswj tau los ntawm peb lub tshuab tswj neeg hlau; thaum koj siv lwm hom neeg hlau, peb tuaj yeem nruab qhov chaw nrog lub txee PLC los ua haujlwm nrog koj tus neeg hlau.






