6 Axis stainless hlau txhuas vuam robotics chaw ua haujlwm
Kev piav qhia
Lub 2 axis positioner tuaj yeem ua tiav ± 180 ° kab rov tav tig thiab tig tig.
Qhov kev tig ntawm lub positioner yog tswj los ntawm lub txee tswj uas txuas rau hauv qab lub txee tswj neeg hlau. Thaum lub sijhawm vuam, nws tuaj yeem ua tiav kev txav mus los sib xws ntawm neeg hlau thiab positioner.
Lub tshuab no yog tsim rau cov khoom ua haujlwm uas yuav tsum tau vuam ntawm ntau lub kaum sab xis thiab tuaj yeem siv nrog cov neeg hlau vuam rau kev ua haujlwm vuam yooj ywm dua thiab txhim kho kev vuam zoo thiab zoo.
Kev ntsuas qhov chaw
| Qauv | JHY4030P-080 |
| Qhov Voltage Input | Ib theem xwb 220V, 50/60HZ |
| Kev Ntsuas Hluav Taws Xob | F |
| Rooj Ua Haujlwm | Txoj kab uas hla 800 hli (tuaj yeem hloov kho) |
| Qhov hnyav | Kwv yees li 400kg |
| Qhov Siab Tshaj Plaws | Axial Payload ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg tuaj yeem hloov kho) |
| Rov ua dua tau | ±0.1 hli |
| Nres Txoj Haujlwm | Txhua Txoj Haujlwm |
Cov khoom siv ua haujlwm ntawm neeg hlau
| Khoom | Qhov ntau |
| 6 axis vuam neeg hlau | 1 teeb |
| 2 axis positioner | 1 teeb |
| Qhov chaw fais fab vuam | 1 teeb |
| Lub teeb vuam | 1 teeb |
| Lub thawv tswj | 2 daim |
| Chaw ntxuav teeb | 1 teeb |
| Txoj kev tsheb ciav hlau ntawm cov neeg hlau | *m (xaiv tau) |
| Lub tshuab ntsuas laser | 1 teeb (xaiv tau) |
| Daim ntaub thaiv teeb pom kev zoo | 1 teeb (xaiv tau) |
| Kev nyab xeeb laj kab | *m (xaiv tau) |
Vim li cas ho xaiv peb?
1. Peb yog ib qho ntawm cov khoom siv vuam neeg hlau hauv Suav teb.
2. Peb tsis yog cov chaw tsim khoom siv neeg hlau xwb tab sis peb kuj tsim cov chaw teeb tsa.
3. Ntau tshaj 10 xyoo kev paub hauv cov haujlwm sib xyaw ua ke robotic.
4. Lub kaw lus tswj hwm neeg hlau yooj yim rau kev khiav lag luam thiab ruaj khov rau kev siv.
5. Lub tshuab tswj neeg hlau tuaj yeem tswj tau txog li 12 txoj kab.
6. Peb cov khoom tau muag rau ntau tshaj 30 lub nroog hauv Southeast Asia, Western Asia, Tebchaws Europe, North America, South America, Australia, thiab lwm yam.













