6 Axis stainless hlau txhuas vuam robotics chaw ua haujlwm

Feature
1. Tus neeg hlau txoj kev tsim kho cable ua rau tus neeg hlau txav mus los yam tsis muaj kev cuam tshuam thiab qhov chaw ua haujlwm zoo nkauj thiab huv si
2. Lub txee tswj neeg hlau tuaj yeem tswj tau txog li 11 txoj kab, zam kev debugging PLC nyuaj thiab kev nyob hauv qhov chaw
3. Tus neeg hlau JHY thiab tus neeg ua haujlwm tuaj yeem sib dhos ua ke, thiab tus neeg hlau tuaj yeem vuam tib lub sijhawm thaum tus neeg ua haujlwm tig, ua rau qhov chaw ua haujlwm no tshwj xeeb tshaj yog rau kev vuam voj voog.
4. Muaj ntau yam khoom siv pabcuam, xws li cov laser sensors, cov ntaub thaiv teeb pom kev zoo thiab cov laj kab kev nyab xeeb.
5. Lub kaw lus tswj hwm muaj ntau lub pob khoom vuam, uas tso cai rau ntau hom vuam sib txawv siv rau cov khoom ua haujlwm sib txawv.
Kev ntsuas qhov chaw
| Qauv | JHY4030D-080 |
| Qhov Voltage Input | Ib theem xwb 220V, 50/60HZ |
| Kev Ntsuas Hluav Taws Xob | F |
| Rooj Ua Haujlwm | Txoj kab uas hla 800 hli (tuaj yeem hloov kho) |
| Qhov hnyav | Kwv yees li 400kg |
| Qhov Siab Tshaj Plaws | Axial Payload ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg tuaj yeem hloov kho) |
| Rov ua dua tau | ±0.1 hli |
| Nres Txoj Haujlwm | Txhua Txoj Haujlwm |
Cov Cheebtsam ntawm Chaw Ua Haujlwm Robot
1. Tus neeg hlau vuam:
Hom: MIG vuam neeg hlau-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG vuam neeg hlau: BR-1510B, BR-1920B
Laser vuam neeg hlau: BR-1410G, BR-1610G
2. Tus Thawj Coj
Qauv: JHY4030D-080
Hom: 1-axis kab rov tav tig positioner
3. Qhov chaw fais fab vuam
Hom: 350A / 500A vuam fais fab qhov chaw
4. Phom vuam
Hom: phom cua txias, phom dej txias, phom thawb-rub
5. Chaw ntxuav lub teeb:
Qauv: SC220A
Hom: Tsis siv neeg pneumatic vuam lub teeb ntxuav
Lwm yam khoom siv ua haujlwm ntawm neeg hlau
1. Neeg hlau txav tsheb ciav hlau
Qauv: JHY6050A-030
2. Lub tshuab ntsuas laser (xaiv tau)
Muaj nuj nqi: weld tracking, positioning.
3. Daim ntaub thaiv teeb pom kev zoo (xaiv tau)
Kev tiv thaiv nrug: 0.1-2m, 0.1-5m; qhov siab tiv thaiv: 140-3180mm
4. Kev ruaj ntseg laj kab (xaiv tau)
5. PLC txee (yeem xaiv tau)












