6 axis vuam robotic caj npab nrog 3 axis rotating positioner
Kev ntsuas qhov chaw
| Qauv | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Qhov Voltage Input | Ib theem xwb 220V, 50/60HZ |
| Kev Ntsuas Hluav Taws Xob | F |
| Rooj Ua Haujlwm | 1800X800mm / 2500X800mm (tuaj yeem hloov kho) |
| Qhov hnyav | Kwv yees li 1600kg |
| Qhov Siab Tshaj Plaws | Axial Payload ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (> 500kg tuaj yeem hloov kho) |
| Rov ua dua tau | ±0.1 hli |
| Nres Txoj Haujlwm | Txhua Txoj Haujlwm |
Kev piav qhia
Lub tshuab 3-axis tuaj yeem tig tau kab rov tav tag nrho thiab ob lub rooj ua haujlwm tuaj yeem tig thiab tig kom cov neeg ua haujlwm tuaj yeem sawv ntawm ib sab kom thauj khoom thiab tshem tawm cov khoom. Txo cov neeg ua haujlwm ua haujlwm thiab txhim kho kev ua haujlwm zoo heev.
Koj tuaj yeem hloov qhov chaw nres tsheb raws li qhov xwm txheej hauv av. Cov khoom siv peripheral uas koj tuaj yeem xaiv suav nrog: ntxuav lub teeb, tig qhov chaw, laser tracking system, chaw taws teeb tswj, thiab lwm yam. Peb tuaj yeem muab kev cob qhia txog thev naus laus zis dawb.
Ob hom 3 axis vuam positioner rau kev xaiv:
Daim duab sab laug: 3 axis kab rov tav tig vuam positioner
Daim duab sab xis: 3 axis ntsug tig vuam positioner
Xaiv qhov payload (tus qauv payload 300kg / 500kg / 1000kg) thiab qhov loj ntawm lub rooj ua haujlwm (tus qauv loj 1800 * 800mm lossis 2500 * 800mm) uas haum rau koj qhov workpiece! Peb kuj lees txais kev hloov kho!
Khoom siv
Kev vuam hlau tsis xeb
Kev vuam txhuas
Kev vuam hlau carbon
Galvanized raj / yeeb nkab / phaj vuam
Kev vuam dov txias
Pob:Cov thawv ntoo
Lub sijhawm xa khoom:40 hnub tom qab tau txais kev them ua ntej
Cov Lus Nug Feem Ntau
1. Qhov kev teeb tsa tsawg kawg nkaus rau qhov chaw vuam yog dab tsi?
A: Ib tug neeg hlau thiab ib lub rooj vuam. Rau cov khoom nyuaj, tej zaum yuav xav tau ib qho chaw, yog tias koj xav tau kev ua haujlwm zoo dua, ob qho chaw yog qhov kev xaiv zoo.
2. Tag nrho cov tshuab vuam hlau muaj dab tsi?
A: Tag nrho cov tshuab vuam neeg hlau suav nrog lub caj npab neeg hlau, maub los, lub zog vuam, qhov chaw, cov khoom siv, rab phom vuam (lub teeb) ntxuav, lub teeb pom kev zoo, thiab lwm yam.
3. Lub tshuab chaw nres tsheb neeg hlau puas xav tau qhov xav tau siab rau ib puag ncig?
A: Qhov chaw ib puag ncig tsim nyog yog: 0 ~ 45 ℃, 20-80% RH (Tsis muaj condensation).











