kev daws teeb meem robotic vuam tsis siv neeg

Koj xaiv lub chaw ua haujlwm txhim khu kev qha li cas?
Ua ntej tshaj, qhia rau peb paub txog cov ntsiab lus ntawm koj cov workpiece, xws li cov khoom siv workpiece, tuab, qhov ntev, qhov hnyav.
ces qhia koj cov kev xav tau: qhov vuam seam nyhuv koj xav tau, qhov chaw ua haujlwm kev nyab xeeb, thiab lwm yam
ces peb tham txog koj cov txheej txheem ntau lawm, koj ua haujlwm txiav li cas? puas yog qhov sib txawv loj ntawm ib feem mus rau ib feem?
Thaum kawg, peb pom zoo kom siv cov neeg hlau, cov chaw teeb tsa, cov hlau hlau, cov laser sensors, cov ntaub thaiv teeb pom kev zoo, cov laj kab kev nyab xeeb, thiab lwm yam rau ntau yam kev siv thiab cov lus qhia kom haum rau cov txheej txheem tsim khoom ntawm cov neeg siv khoom.
Kev ntsuas qhov chaw
| Qauv | JHY4030U-120 |
| Qhov Voltage Input | Ib theem xwb 220V, 50/60HZ |
| Kev Ntsuas Hluav Taws Xob | F |
| Qhov loj ntawm lub tshuab tig | 1200X650mm (tuaj yeem hloov kho) |
| Qhov hnyav | Saib qhov hnyav tiag tiag |
| Qhov Siab Tshaj Plaws | Axial Payload ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg tuaj yeem hloov kho) |
| Rov ua dua tau | ±0.1 hli |
| Nres Txoj Haujlwm | Txhua Txoj Haujlwm |
Cov Cheebtsam ntawm Chaw Ua Haujlwm Robot
1. Tus neeg hlau vuam:
Hom: MIG vuam neeg hlau-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG vuam neeg hlau: BR-1510B, BR-1920B
Laser vuam neeg hlau: BR-1410G, BR-1610G
2. Tus Thawj Coj
Hom sib txawv: 1 axis, 2 axis, 3 axis positioner, payload: 300/500/1000kg lossis customized
3. Kev tsheb ciav hlau hauv av
Hom: 500/1000kg payload, ≥3m ntev rau kev xaiv.
4. Tshuab vuam
Hom: 350A/500A vuam tshuab
Cim: siv tau rau cov hlau carbon, stainless hlau txhuas thiab galvanized vuam
5. Lub teeb vuam:
Hom: 350A-500A, cua txias, dej txias, thawb-rub
6. Chaw ntxuav lub teeb:
Hom: Tsis siv neeg pneumatic vuam lub teeb ntxuav
Muaj nuj nqi: txiav hlau vuam, ntxuav teeb, txau roj
7. Lub tshuab ntsuas laser (xaiv tau)
Muaj nuj nqi: weld tracking, positioning.
8. Daim ntaub thaiv teeb pom kev zoo (xaiv tau)
Kev Ua Haujlwm: feem ntau ntsia rau ntawm lub laj kab kev ruaj ntseg kom tiv thaiv tau tib neeg los ntawm kev thaiv lub teeb pom kev ruaj ntseg
9. Kev ruaj ntseg laj kab (xaiv tau)
Kev Ua Haujlwm: Nruab rau ntawm qhov chaw ua haujlwm ntawm lub tshuab neeg hlau kom cais cov khoom siv los tiv thaiv kev nyab xeeb ntawm cov neeg ua haujlwm
Pob: Cov rooj ntoo
Lub sij hawm xa khoom: 40 hnub tom qab tau txais kev them ua ntej












