Siab raug RV reducer vuam positioner

Kev piav qhia
● Lub vuam positioner yog tsim los ntawm worktable rotation unit, overturn unit thiab hluav taws xob tswj system.
● Kev txav ntawm lub positioner tuaj yeem tswj tau sai los ntawm lub pob pib thiab nres.
● Kev ua haujlwm txuas ntxiv ntawm kev tswj hwm kev sib txuas nrog lwm yam khoom siv.
● nrog rau qhov zoo ntawm compact ntim, zoo tsos, lub teeb yuag thiab yooj yim ua haujlwm.
● Kev tsim tshwj xeeb raws li cov neeg siv khoom ua haujlwm thiab cov txheej txheem vuam muaj raws li qhov kev thov
Lub turntable ntawm lub positioner yuav ua tau nyob rau hauv lub voj voog los yog cov duab saum toj no.
Vuam turntable loj thiab axis payload tuaj yeem hloov kho.
● Siv tau rau lwm hom neeg hlau xws li Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Cov neeg siv khoom yuav tsum muab daim duab kos rau lub cev muaj zog, ces peb mam li tso qhov chaw teeb tsa raws li daim duab kos ntawm lub cev muaj zog)
PLC txee yog nyob rau hauv xaiv tau.
Txoj kab uas hla ntawm qhov chaw
| Qauv | JHY4030U-120 |
| Qhov Voltage Input | Ib theem xwb 220V, 50/60HZ |
| Chav Kawm Rwb Thaiv Lub Cev Muaj Zog | F |
| Rooj Ua Haujlwm | 1200 * 650mm / txoj kab uas hla 1200mm (tuaj yeem hloov kho) |
| Qhov hnyav | Kwv yees li 400kg |
| Qhov Siab Tshaj Plaws | Axial Payload ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg tuaj yeem hloov kho) |
| Rov ua dua tau | ±0.1 hli |
| Nres Txoj Haujlwm | Txhua Txoj Haujlwm |
Cov khoom tseem ceeb ntawm peb lub vuam positioner
1 axis taub hau-tig tig hom vuam positioner
1 axis taub hau-stock ntsug tig vuam positioner
1 axis kab rov tav tig vuam positioner
2 axis P hom vuam positioner
2 axis U hom vuam positioner
2 axis L hom vuam positioner
3 axis kab rov tav vuam positioner
3 axis up-down flip vuam positioner
Pob: Cov rooj ntoo
Lub sij hawm xa khoom: 40 hnub tom qab tau txais kev them ua ntej
Cov Lus Nug Feem Ntau
Q: Peb puas yog lub tuam txhab lag luam lossis lub chaw tsim khoom?
A: Peb yog cov chaw tsim khoom nrog ntau tshaj 10 xyoo kev paub.
Q: Koj puas muaj koj tus kheej lub tshuab vuam hlau?
A: Yog. Peb kuj yog lub chaw tsim khoom siv hlau vuam.
Q: Koj lub Hoobkas nyob qhov twg? Kuv tuaj yeem mus xyuas qhov ntawd li cas?
A: Peb lub Hoobkas nyob hauv nroog Wuxi hauv Suav teb.
Q: Koj tuaj yeem lav qhov khoom zoo li cas?
A: Peb muaj kev tswj hwm zoo nruj hauv cov txheej txheem ntau lawm thiab peb txais tos cov neeg siv khoom tuaj xyuas peb kom paub meej cov khoom zoo ua ntej xa khoom.
Q: Lub sijhawm lav ntev npaum li cas?
A: Ib xyoos.






