siab raug vuam positioner nrog lub cev muaj zog servo
Qhov Loj ntawm Positioner

Kev piav qhia
2 AXIS SERVO POSITIONER
- Cov chaw rau cov tshuab vuam hlau
-1 axis tuaj yeem tig tau kab rov tav thiab lwm qhov axis tuaj yeem tig mus rau saum thiab nqis rau ntau lub kaum sab xis ntawm cov haujlwm ua haujlwm nyuaj
- Tus positioner siv tib lub cuab yeej tsav tsheb li tus neeg hlau thiab muaj nrog kev kub ceev, kev raug siab, thiab kev thauj khoom siab
- Muab kev vuam zoo dua
- Lub cev me me nrog lub zog tso cai, inertia thiab lub peev xwm thauj khoom zoo dua tuaj yeem ua tiav
Yuav hloov kho tau rau lwm hom neeg hlau xws li Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Cov neeg siv khoom yuav tsum muab cov duab kos rau lub cev muaj zog, tom qab ntawd peb tawm hauv qhov chaw teeb tsa raws li daim duab kos ntawm lub cev muaj zog)
PLC txee yog nyob rau hauv xaiv tau.
Txoj kab uas hla ntawm qhov chaw
| Qauv | JHY4030P-080 |
| Qhov Voltage Input | Ib theem xwb 220V, 50/60HZ |
| Chav Kawm Rwb Thaiv Lub Cev Muaj Zog | F |
| Rooj Ua Haujlwm | Txoj kab uas hla 800 hli (tuaj yeem hloov kho) |
| Qhov hnyav | Kwv yees li 400kg |
| Qhov Siab Tshaj Plaws | Axial Payload ≤300kg / ≤500kg (> 500kg tuaj yeem hloov kho) |
| Rov ua dua tau | ±0.1 hli |
| Nres Txoj Haujlwm | Txhua Txoj Haujlwm |
Pob: Cov rooj ntoo
Lub sij hawm xa khoom: 40 hnub tom qab tau txais kev them ua ntej
Cov Lus Nug Feem Ntau
1.Q: Kuv puas siv tau koj lub positioner rau kuv tus neeg hlau fanuc / abb / kuka / yaskawa?
A: Yog. Tab sis lub cev muaj zog yuav tsum tau muab thiab ntsia los ntawm koj tus kheej.
2.Q: Koj txoj haujlwm puas txav tau nrog koj tus neeg hlau?
A: Yog.






