Kev ua haujlwm siab 3 axis rotating welding positioner
Qhov Loj ntawm Positioner

Kev piav qhia
● Lub tshuab 3 axis no yog tsim los ntawm chav ua haujlwm tig, chav tig kab rov tav thiab lub kaw lus tswj hluav taws xob.
● 2 daim ntawv ua haujlwm ntawm ib qho chaw, ua haujlwm tsuas yog thauj khoom thiab tshem tawm cov khoom ua haujlwm ntawm ib sab, ua haujlwm tau zoo heev thiab txhim kho qhov chaw compressed
● Kev txav ntawm lub positioner tuaj yeem tswj tau sai los ntawm lub pob pib thiab nres.
● Siv tau rau lwm hom neeg hlau xws li Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Cov neeg siv khoom yuav tsum muab daim duab kos rau lub cev muaj zog, ces peb mam li tso qhov chaw teeb tsa raws li daim duab kos ntawm lub cev muaj zog)
PLC txee yog nyob rau hauv xaiv tau.
Txoj kab uas hla ntawm qhov chaw
| Qauv | JHY4030S-180 |
| Qhov Voltage Input | Ib theem xwb 220V, 50/60HZ |
| Chav Kawm Rwb Thaiv Lub Cev Muaj Zog | F |
| Rooj Ua Haujlwm | 1800 * 800mm (tuaj yeem hloov kho) |
| Qhov hnyav | Kwv yees li 1600kg |
| Qhov Siab Tshaj Plaws | Axial Payload ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg tuaj yeem hloov kho) |
| Rov ua dua tau | ±0.1 hli |
| Nres Txoj Haujlwm | Txhua Txoj Haujlwm |
Cov khoom tseem ceeb ntawm peb lub vuam positioner
1 axis taub hau-tig tig hom vuam positioner
1 axis taub hau-stock ntsug tig vuam positioner
1 axis kab rov tav tig vuam positioner
2 axis P hom vuam positioner
2 axis U hom vuam positioner
2 axis L hom vuam positioner
2 axis lifting L hom vuam positioner
3 axis kab rov tav vuam positioner
3 axis up-down flip vuam positioner
2 axis Tshuag-kho tau lub taub hau-tus tw vuam positioner
Pob: Cov rooj ntoo
Lub sij hawm xa khoom: 40 hnub tom qab tau txais kev them ua ntej
Cov Lus Nug Feem Ntau
Q: Peb puas yog lub tuam txhab lag luam lossis lub chaw tsim khoom?
A: Peb yog cov chaw tsim khoom nrog ntau tshaj 10 xyoo kev paub.
Q: Koj puas muaj koj tus kheej lub tshuab vuam hlau?
A: Yog. Peb kuj yog lub chaw tsim khoom siv hlau vuam.
Q: Tus positioner puas muab tso rau ntawm tus neeg siv khoom lub logo
A: Yog, peb tuaj yeem muab koj lub logo rau nws.
Q: Koj tuaj yeem lav qhov khoom zoo li cas?
A: Peb muaj kev tswj hwm zoo nruj hauv cov txheej txheem ntau lawm thiab peb txais tos cov neeg siv khoom tuaj xyuas peb kom paub meej cov khoom zoo ua ntej xa khoom.
Q: Lub sijhawm lav ntev npaum li cas?
A: Ib xyoos.






