mig tig vuam neeg hlau caj npab nrog 2 axis rotator

Kev piav qhia
Nws yog tsim rau kev vuam tsis siv neeg, kev vuam seam thiab kev vuam nkag mus ntawm ntau yam hlau loj thiab cov khoom nyuaj.
Cov neeg hlau tau dhau daim ntawv pov thawj patent ntawm Tuam Tshoj Intellectual Property Office, thiab export CE certification.
Qhov payload thiab turntable loj ntawm 2-axis positioner tuaj yeem hloov kho tau.
Lub chaw vuam hlau no feem ntau teeb tsa cov khoom siv yooj yim nrog kev teeb tsa yooj yim. Koj tuaj yeem hloov qhov chaw teeb tsa raws li qhov xwm txheej hauv av. Cov khoom siv sab nraud uas koj tuaj yeem xaiv suav nrog: ntxuav lub teeb, tig lub tshuab, lub tshuab taug qab laser, lub thawv tswj chaw taws teeb, thiab lwm yam. Peb tuaj yeem muab kev cob qhia txog thev naus laus zis dawb.
Kev ntsuas qhov chaw
| Qauv | JHY4050L-080 |
| Qhov Voltage Input | Ib theem xwb 220V, 50/60HZ |
| Kev Ntsuas Hluav Taws Xob | F |
| Rooj Ua Haujlwm | Txoj kab uas hla 800 hli (tuaj yeem hloov kho) |
| Qhov hnyav | Kwv yees li 400kg |
| Qhov Siab Tshaj Plaws | Axial Payload ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg tuaj yeem hloov kho) |
| Rov ua dua tau | ±0.1 hli |
| Nres Txoj Haujlwm | Txhua Txoj Haujlwm |
Khoom siv
Kev vuam hlau tsis xeb
Kev vuam txhuas
Kev vuam hlau carbon
Galvanized raj / yeeb nkab / phaj vuam
Kev vuam dov txias
Daim Ntawv Thov
Cov khoom siv tsheb, cov khoom siv tsheb kauj vab, cov khoom siv tsheb, cov rooj tog hlau, lub zog tshiab, cov qauv hlau, cov tshuab siv hauv kev tsim kho, cov khoom siv qoj ib ce, thiab lwm yam.
Pob:Cov thawv ntoo
Lub sijhawm xa khoom:40 hnub tom qab tau txais kev them ua ntej
Cov Lus Nug Feem Ntau
Q: Kuv yuav tsum muab cov ntaub ntawv dab tsi kom koj thiaj li pom zoo tau ib tug neeg hlau uas haum rau kuv?
Lus Teb: Thov muab cov duab kos kom ntxaws ntawm cov khoom ua haujlwm, suav nrog cov khoom siv, tuab, qhov chaw vuam, qhov ntev thiab qhov hnyav ntawm cov khoom ua haujlwm.
Q: Koj puas tuaj yeem muab kev pabcuam tshwj xeeb rau peb cov khoom?
Teb: Yog. Peb yuav muab cov kev daws teeb meem robotic welding system rau koj raws li koj cov khoom tshwj xeeb. Tsuas yog koj yuav tsum xa koj cov duab kos thiab cov kev xav tau vuam rau peb, tom qab ntawd peb yuav tawm cov lus qhia tshwj xeeb rau koj.
Q: Koj puas tuaj yeem qhia kuv qee cov yeeb yaj kiab thov?
Teb: Tseeb. Koj tuaj yeem saib tag nrho peb cov yeeb yaj kiab thov ntawm peb lub Youtube chanel los ntawm kev tshawb nrhiav "JHY industrial robot" lossis thov peb cov neeg muag khoom xa koj.
Q: Kuv xav paub qhov zoo ntawm peb cov khoom, kuv yuav tsum ua li cas?
Lus Teb: Koj tuaj yeem xa koj cov qauv mus rau peb lub Hoobkas kom ua qhov kev sim vuam. Tom qab kuaj vuam, peb yuav xa cov yeeb yaj kiab vuam thiab cov duab rau koj siv ua piv txwv. Tsis tas li ntawd peb yuav xa cov qauv rov qab rau koj kom paub tseeb.












