yeeb nkab tank arc vuam neeg hlau ua haujlwm ua ke
Kev ntsuas qhov chaw

Cov Cheebtsam ntawm Chaw Ua Haujlwm Robot
1. Tus neeg hlau vuam:
Hom: MIG vuam neeg hlau-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG vuam neeg hlau: BR-1510B, BR-1920B
Laser vuam neeg hlau: BR-1410G, BR-1610G
2. Tus Thawj Coj
Qauv: JHY4010T-065
Hom: 1-axis headstock positioner
Positioner technical parameter qhia raws li hauv qab no:
| Qauv | JHY4010T-065 |
| Qhov Voltage Input | Ib theem xwb 220V, 50/60HZ |
| Kev Ntsuas Hluav Taws Xob | F |
| Rooj Ua Haujlwm | 650mm (tuaj yeem hloov kho) |
| Qhov hnyav | Kwv yees li 400kg |
| Qhov Siab Tshaj Plaws | Axial Payload ≤100kg / ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg tuaj yeem hloov kho) |
| Rov ua dua tau | ±0.1 hli |
| Nres Txoj Haujlwm | Txhua Txoj Haujlwm |
3. Qhov chaw fais fab vuam
Hom: 350A / 500A vuam fais fab qhov chaw
4. Lub teeb vuam
Hom: cua txias, dej txias, thawb-rub teeb
5. Chaw ntxuav lub teeb:
Qauv: SC220A
Hom: Tsis siv neeg pneumatic vuam lub teeb ntxuav
Lwm cov khoom siv ua haujlwm ntawm lub chaw ua haujlwm neeg hlau
1. Neeg hlau txav tsheb ciav hlau
Qauv: JHY6050A-030
2. Lub tshuab ntsuas laser (xaiv tau)
Muaj nuj nqi: weld tracking, positioning.
3. Daim ntaub thaiv teeb pom kev zoo (xaiv tau)
Kev tiv thaiv nrug: 0.1-2m, 0.1-5m; qhov siab tiv thaiv: 140-3180mm
4. Kev ruaj ntseg laj kab (xaiv tau)
5. PLC txee (yeem xaiv tau)
Feature
1. Kev hloov kho hluav taws xob ntawm qhov chaw vuam phom, txuag lub sijhawm thiab kev rau siab, yooj yim thiab ceev.
2. Lub kaum sab xis ntawm rab phom vuam yog kho tau, tuaj yeem hloov kho rau ntau yam kev sib txuas ntawm cov vuam (qhov vuam vuam, lub kaum sab xis ntawm cov vuam, thiab lwm yam).
3. Lub phom vuam muaj lub luag haujlwm viav vias, qhov kev hloov pauv viav vias tuaj yeem tswj tau, thiab qhov kev hloov pauv tau dav.
4. Kho lub headstock positioner, lub positioner tuaj yeem tig lub kaum sab xis kom paub lub voj voog vuam seam.
5. Positioner tuaj yeem tsim nrog lub log txhawb nqa adjustable, hloov kho rau qhov ntev sib txawv ntawm cov yeeb nkab
6. Kev tswj hwm semi-automatic, cov khoom siv yooj ywm thiab ntau yam, txawm tias thiab zoo nkauj weld seam.
7. Lub axis rotary ntawm lub positioner yog tsav los ntawm lub cev muaj zog servo, qhov ceev tig tuaj yeem tswj tau meej, thiab cov txheej txheem welding yuav tsum tau ua tiav raws li qhov yuav tsum tau ua.
8. Kev teeb tsa ua ntej ntawm qhov vuam, cov txheej txheem vuam tuaj yeem teeb tsa ua ntej rau hauv lub kaw lus lossis cov txheej txheem vuam ua ntej sau cia. Cov txheej txheem vuam tuaj yeem siv ncaj qha thaum vuam cov khoom ua haujlwm ntawm tib qho kev qhia tshwj xeeb rau lub sijhawm tom ntej.












