yeeb nkab tig vuam positioner nrog lub cev muaj zog servo
Qhov Loj ntawm Positioner

Kev piav qhia
- Lub yeeb nkab vuam positioner no yog siv rau ntau yam kev siv xws li cov yeeb nkab spooling mus rau qhov chaw ntawm cov khoom ntev heev xws li cov khoom chassis lossis lub teeb ncej txoj kev.
- Cov chaw vuam ua rau muaj kev tsim khoom ntau ntxiv thaum vuam cov yeeb nkab, cov ncej, lub log, lub luj tshib thiab lwm yam khoom siv.
- Qhov loj ntawm lub turntable vuam thiab axis payload tuaj yeem hloov kho tau, chucks thiab lub log txhawb nqa muaj.

- Muaj peev xwm hloov kho rau lwm hom neeg hlau xws li - Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Cov neeg siv khoom yuav tsum muab cov duab kos rau lub cev muaj zog, tom qab ntawd peb tawm hauv qhov chaw teeb tsa raws li daim duab kos ntawm lub cev muaj zog)
- PLC txee yog nyob rau hauv xaiv tau.
Txoj kab uas hla ntawm qhov chaw
| Qauv | JHY4010T-050 |
| Qhov Voltage Input | Ib theem xwb 220V, 50/60HZ |
| Chav Kawm Rwb Thaiv Lub Cev Muaj Zog | F |
| Rooj Ua Haujlwm | Txoj kab uas hla 500 hli (tuaj yeem hloov kho) |
| Qhov hnyav | Kwv yees li 400kg |
| Qhov Siab Tshaj Plaws | Axial Payload ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (tuaj yeem hloov kho) |
| Rov ua dua tau | ±0.1 hli |
| Nres Txoj Haujlwm | Txhua Txoj Haujlwm |
Daim Ntawv Thov
Cov khoom siv tsheb, cov khoom siv tsheb kauj vab, cov khoom siv tsheb, cov rooj tog hlau, lub zog tshiab, cov qauv hlau, cov tshuab siv hauv kev tsim kho, cov khoom siv qoj ib ce, thiab lwm yam.
Pob: Cov rooj ntoo
Lub sij hawm xa khoom: 40 hnub tom qab tau txais kev them ua ntej
Cov Lus Nug Feem Ntau
1.Q: Yuav ua li cas xaiv koj cov vuam psitioners?
A: Pls qhia rau peb qhov hnyav, qhov ntev ntawm koj cov workpiece thiab qhia peb cov duab ntawm nws txoj haujlwm vuam, ces peb yuav pom zoo rau koj qhov chaw vuam tsim nyog.
2.Q: Kuv puas siv tau koj lub positioner rau kuv tus neeg hlau fanuc / abb / kuka / yaskawa?
A: Yog. Tab sis lub cev muaj zog yuav tsum tau muab thiab ntsia los ntawm koj tus kheej.
3.Q: Koj puas txais kev txiav txim siab tshwj xeeb?
A: Yog, peb tuaj yeem tsim tus positioner nrog ntau yam payload thiab worktable loj.







