vuam neeg hlau cell nrog pisioner thiab taug kev slide rail
Kev piav qhia
Feem ntau, qhov ntev tshaj plaws yog 2000mm rau lub caj npab vuam neeg hlau. Thaum lub workpiece loj dhau los siv 2000mm neeg hlau, ces txoj kev txav mus los hauv av yuav pab txuas lub neej ntawm neeg hlau. Lub txee tswj, lub zog vuam thiab lwm yam khoom siv kuj tuaj yeem tsim sawv ntawm txoj kev tsheb ciav hlau.
Ntawm qhov tod tes, 1-axis taub hau-tus tw positioner pab tuav cov workpiece ntev thiab tig kom ua tiav pem hauv ntej thiab nraub qaum vuam.
Kev ntsuas qhov chaw
| Qauv | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Qhov Voltage Input | Ib theem xwb 220V, 50/60HZ |
| Kev Ntsuas Hluav Taws Xob | F |
| Rooj Ua Haujlwm | 1800X800mm / 2500X800mm (tuaj yeem hloov kho) |
| Qhov hnyav | Kwv yees li 600kg / Kwv yees li 800kg |
| Qhov Siab Tshaj Plaws | Axial Payload ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg tuaj yeem hloov kho) |
| Rov ua dua tau | ±0.1 hli |
| Nres Txoj Haujlwm | Txhua Txoj Haujlwm |
Kev ntsuas kev txav mus los ntawm txoj kev tsheb ciav hlau
| Qauv | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Qhov Voltage Input | Ib theem xwb 220V, 50/60HZ |
| Kev Ntsuas Hluav Taws Xob | F |
| Rooj Ua Haujlwm | 500X500mm (tuaj yeem hloov kho) |
| Qhov hnyav | Kwv yees li 450kg |
| Qhov Siab Tshaj Plaws | Axial Payload ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg tuaj yeem hloov kho) |
| Rov ua dua tau | ±0.1 hli |
| Nres Txoj Haujlwm | Txhua Txoj Haujlwm |
Pob: Cov rooj ntoo
Lub sij hawm xa khoom: 40 hnub tom qab tau txais kev them ua ntej
Cov Lus Nug Feem Ntau
Q: Kuv puas tseem yuav tsum tau yuav ib lub positioner kom phim nrog lub vuam neeg hlau?
Lus Teb: Qhov ntawd nyob ntawm seb koj cov workpieces nyuaj npaum li cas. Yog tias koj cov workpiece nyuaj, ces koj yuav tsum yuav lub positioner kom phim nrog lub welding robot.
Q: Kuv yuav tsum muab cov ntaub ntawv dab tsi kom koj thiaj li pom zoo tau ib tug neeg hlau uas haum rau kuv?
Lus Teb: Thov muab cov duab kos kom ntxaws ntawm cov khoom ua haujlwm, suav nrog cov khoom siv, tuab, qhov chaw vuam, qhov ntev thiab qhov hnyav ntawm cov khoom ua haujlwm.
Q: Koj puas tuaj yeem muab kev pabcuam tshwj xeeb rau peb cov khoom?
Teb: Yog. Peb yuav muab cov kev daws teeb meem robotic welding system rau koj raws li koj cov khoom tshwj xeeb. Tsuas yog koj yuav tsum xa koj cov duab kos thiab cov kev xav tau vuam rau peb, tom qab ntawd peb yuav tawm cov lus qhia tshwj xeeb rau koj.
Q: Koj puas tuaj yeem xa engineer mus rau peb lub tebchaws rau kev teeb tsa lub tshuab?
Teb: Yog. Peb yuav xa engineer mus rau koj lub teb chaws los pab txhim kho thiab commissioning, thiab kev cob qhia. Yog muaj teeb meem dab tsi, peb kuj tuaj yeem muab kev pabcuam online.
Q: Kuv xav paub qhov zoo ntawm peb cov khoom, kuv yuav tsum ua li cas?
Lus Teb: Koj tuaj yeem xa koj cov qauv mus rau peb lub Hoobkas kom ua qhov kev sim vuam. Tom qab kuaj vuam, peb yuav xa cov yeeb yaj kiab vuam thiab cov duab rau koj siv ua piv txwv. Tsis tas li ntawd peb yuav xa cov qauv rov qab rau koj kom paub tseeb.












